Gizlilik ve Kullanım Şartları

 

Gizlilik Şartnamelerimizi Okuyunuz

hırdavatstok.com sitesi olarak kişisel gizlilik haklarınıza saygı duyuyoruz. Kişisel bilgilerinizin güvenliği ile ilgili açıklamalar aşağıda bilginize sunulmuştur;

hırdavatstok.com kayıtlı müşterilerimize ait isim, yaş, adres, e-posta, telefon numarası..vb. kayıt sırasında girilen hiçbir bilgiyi web sitesinde yayınlamaz.

hırdavatstok.com siz müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, adres, vs. ) sizlerden talep etmektedir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Yasal olarak belirlenen çerçevede toplanan ve saklanan bu bilgiler müşterinin siteye girişi, alışveriş yapması ve kampanyalara göz atması ile birlikte süper avantaj ve çeşitli faaliyetlerinin oluşturulmasını sağlamakta ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik bütün bilgiler sadece hırdavatstok.com  bünyesinde kullanılmaktadır.
hırdavatstok.com, müşterilerinden sitede kayıtlı olduğu süresince topladığı bilgileri, müşterinin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve satmamaktadır. Müşterilerimizin  bilgilerini, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde  hırdavatstok.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır.Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin hırdavatstok.com  arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.


Bildirimler,Hırdavatstok.com(ÇELİKTEPE HIRDAVAT-MUSTAFA ÇETİN); Üye ile Üye’nin kayıt olurken bildirmiş olduğu elektronik posta adresi vasıtasıyla veya telefon numarasına arama yapmak ve SMS göndermek suretiyle iletişim kuracaktır. İletişimler kargo ve sevk bildirimleri şeklinde olacaktır. Üye, elektronik posta adresini ve telefon numarasını güncel tutmakla yükümlüdür. Alıcı üye olarak veya sipariş oluşturarak kendisine sipariş hakkında ve kargo bildirimleri hakkında SMS ve Telefon Numarasıyla aranmak, E-Posta gönderilmesine müsade etmiş sayılacak olup SMS almak istemediği durumlarda bu link'ten SMS alma durumunu iptal edebilecektir.Bu belgede bulunan bilgiler  hırdavatstok.com  gizlilik ilkesini bildirmektedir.
hırdavatstok.com gerektiğinde bu gizlilik belgesinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.