Hakkımızda

Mustafa Çetin

CEO & Genel Müdür
Abdurrahman Çetin

Abdurrahman Çetin

Satış & Pazarlama
Daima Hazır Stok!

İlan edilen tüm ürünler hazır stok avantajıyla hirdavatstok.com ve Einhell Ümraniye Mağazamızda.

En Uygun Fiyat ve Geniş Ürün Yelpazesiyle Hırdavatstok sizlerle!

Einhell'de 1 Numarayız!

İhtiyacınız olan tüm Einhell ürünleri, en uygun fiyat ve hazır stok avantajıyla hirdavatstok.com ve Einhell Ümraniye Hırdavatstok mağazamızda sizleri bekliyor!

Einhell Ümraniye Bayii Hırdavatstok!

Sizler için çalışıyoruz!

Daima en iyi hizmeti sunmak için kendimizi geliştiriyoruz.

Yenilenen teknolojik altyapımızla sizlerleyiz!

Biz Kimiz?

Hırdavatstok 2006 yılından bugüne aktif ticari faaliyet yürüten tek merkezi İstanbul,Ümraniye de bulunan ÇELİKTEPE HIRDAVAT MAKİNA firmamıza ait 2020 yılında hayata geçirilmiş e-yapı market projesidir. Firmamız sektörün öncü markalarının Einhell, Rtrmax yetkili bölge bayii ve satıcısıdır.

Einhell Ümraniye Satış Noktası ve Yetkili Satıcı Bayii

Neler Yapıyoruz?

Durmadan sizler için çalışıyoruz! Sürekli büyüyen ürün gamımız ve stoklarımız ile daima en kaliteli hizmet için çalışıyoruz! Uzman ekibimiz ile birlikte, sizlere en iyi arayüz ve kullanıcı deneyimini sağlamak için sürekli olarak gelişme ve büyüme aşamasındayız. Başlıca hedefimiz en kaliteli ürünleri , en iyi fiyatlarla en hızlı olarak müşterilerimize ulaştırmaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Vizyonumuz & Misyonumuz

E-ticaret sektöründe Vizyonumuz : Türkiyede yapı market kategorisinde sektör lideri olmak , Misyonumuz : Daima yenilikçi hizmetler sunmak Türkiye'de e-ticaret sektörünün büyümesine katkı sağlamak. Firmamız müşteri memnuniyeti ve sorunsuz teslimatlar gerçekleştirmeyi her zaman ön planda tutar.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.