KARGO VE TAŞIMA BİLGİLERİ

Kargo ve Sevkiyat Hakkında

hirdavatstok.com'dan verdiğiniz siparişlerinizin tümü siz müşterilerimize kargo aracılığı ile (veya özel durumlarda sadece İstanbul içi olmak üzere Kendi Araçlarımızla veya Motokurye ile) gönderilmektedir. Kargo firması siparişinizi teslim ederken dikkat edilmesi gereken birkaç konu vardır. hırdavatstok.comdan sipariş verirken;sipariş anında seçtiğiniz kargo firması ile siparişinizi göndereceğiz, olası olumsuz(alıcı ve gönderici nin bölgesinde : seçilen kargonun şubesi kota uygulaması yapabilir,seçilen kargonun şubesinin kapalı olması,seçilen kargoya ait şubedeki aşırı yoğunluk gibi etkenler) ihtimallere karşı hırdavatstok.com seçtiğiniz kargo firması haricinde size teslimat yapabilecek en uygun kargo ile gönderi yapabilir. Müşteri sipariş oluştururken bu ihtimalleri peşinen kabul etmiş sayılır.

Kargo paketini nasıl teslim almalıyım?

Kargo firması zamanla yarıştığı için ürünü teslim edip hemen gitmek ister , ancak hassas olan bir konu vardır . Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza atılmamalıdır. Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden hırdavatstok.com sorumlu değildir.

Teslim edilen pakette deformasyon varmı?

Kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Bir sıkıntı görmüyorsanız kargo formunu imzalayınız. Kutu içersindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinde kargo hasar tutanağı istediğinizi talep ediniz.(Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız. hırdavatstok.com a ürünlerin geri gelmesi gerekmektedir.)Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargolanacaktır.

Arızalı, ezik, kırık veya hasarlı teslimat durumlarında ne yapmalıyım?

Kargo firmasının görevi hirdavatstok.com dan yaptığınız alışverişi güvenli bir taşımacılık sunarak doğru kişiye güvenle teslim etmektir. Üründe bir hasar var ise kargo şubesine giderek zabıt tutturabilirsiniz. Tuttuğunuz tutanakla beraber ürün bize ulaştıktan sonra değişim işleminiz derhal yapılacaktır.

YURTİÇİ KARGO Tüm Türkiye'ye Teslimat (Köy sınırları içerisinde müşteri en yakında şubeden kendisi almak durumundadır.)
P.T.T KARGO Tüm Türkiye'ye Teslimat (Köy sınırları içerisinde dahil adrese teslimat veya şube teslim seçeneğiyle.)
150 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.
Sipariş tutarının 150 TL ve altı bir sepet tutarında olması durumunda 40 TL taşıma bedeli siparişe ayrıca eklenecektir.

Son Güncelleme : 24.01.2023

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.